Večerní diskusní blok a projekce filmu

Sexualita v těhotenství a po porodu, orgasmický porod a jiná tabu 

Kamila Žižková, Lilia Khousnoutdinova, Kristina Zemánková


středa 12. 6. 2024, 20:00


Sexualita během těhotenství, vliv hormonů na porod a také navazování intimního vztahu po porodu bývají zahalené do mnoha vrstev tabu a mýtů, které často hraničí s dezinformacemi. Zároveň mohou sehrát klíčovou roli v tom, zdali vstup do rodičovství bude pro pár příležitostí k upevnění vztahu a prohloubení intimity, anebo naopak minovým polem.

V trojici porodní asistentka/psycholožka, gynekoložka a dula se podíváme na to, jak můžeme v různých rolích ženu a jejího partnera v tomto období podpořit tak, aby pozitivně využili potenciál, který prenatální období přináší, a naopak se vyvarovali těch největších úskalí.

Celou debatu uvede film „Orgasmický porod“ od americké režisérky Debry Pascali-Bonaro, který za šestnáct let své existence již mnohokrát obletěl svět. Na první pohled trochu starší záběry jsou stále velmi platné a upozorňují na mnoho konverzací, které je důležité otevírat a na otázky, které si potřebujeme odpovědět.

Přijďte na diskusní večer, kde se dotkneme těchto citlivých témat tak, abychom společně nacházeli lepší cesty pro péči o rodinu před, během a po porodu v kontextu toho, jak jsou intimita a sexualita s porodem propojeny.


Společenský večer

Dovolujeme si Vás pozvat na společenský večer ve čtvrtek 13. 6. od 20:00 hodin.

Můžete se těšit na hudební párty se skupinou Foxy Hunters, občerstvení je zajištěno formou rautu.

Vstupenky je možné objednat v rámci registračního formuláře.

Cena vstupenky: 900 Kč.

         


    www.foxyhunters.cz